FESTIVITAT DE SANT JOAN BOSCO

FESTIVITAT DE SANT JOAN BOSCO

Com cada any el nostre centre celebra aquest divendres el dia de Sant Joan Bosco patró de l’escola. Els nostres alumnes podien triar entre tres opcions. La primera consisteix en passar el dia a l’estació d’esquí de la Masella, esquiant o fent snow. Es sortirà de la parada d’autobusos  a les 7:30 i l’hora d’arribada serà al voltant de les 19h. La segona és anar a patinar sobre gel a Puigcerdà, l’hora de sortida és 8h, també de la parada d’autobusos, i la de tornada al voltant de les 16h.

I la tercera consisteix en activitats a l’escola, jocs online, tornejos de futbol, tennis, pàdel i per acabar es visualitzarà la pel·lícula “Ocho apellidos vascos”. L’horari de les activitats és l’habitual.

Share this post

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *