Què pensen els alumnes de l’EDN?

Què pensen els alumnes de l’EDN?

Us deixem un vídeo que simplement ens “encanta”.

Havíem pensat ensenyar la nostra escola a tots els possibles nous alumnes del curs 2020-2021.

Això no ha estat possible per les circumstàncies socials i de salut. És per això que hem hagut d’obrir les preinscripcions telemàtiques a l’ESO i que no hem pogut tenir alumnes visitant l’escola. Sortosament havíem preparat un vídeo que us volíem ensenyar el diumenge 15 de març, el dia que nosaltres havíem preparat per a Portes Obertes.

Us el deixem. És el pensament d’alumnes de la nostra escola pensat per a alumnes que han de començar amb nosaltres. Esperem que el gaudiu!

https://youtu.be/KkRmPsWEobo

 

Share this post

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *