Setmana de Portes Obertes

Setmana de Portes Obertes

El dia 28 de febrer comencen les portes obertes a la nostra escola.

Us oferim xerrades personalitzades i la visita als principals espais. Els nostres futurs alumnes volen i han de conèixer el lloc on aniran durant el proper curs, i per això els acompanyem per la nostra escola i els ensenyem espais i feina que els nostres alumnes fan en el seu dia a dia.

Triar escola és un fet molt important i personal, per això ens agrada que puguin conèixer el nostre dia a dia acompanyats dels professors i professores del centre.

Us recordem que si us voleu apuntar a les nostres portes obertes podeu fer-ho des de l’enllaç de la nostra pàgina web i que oferim el servei el 28 de febrer, de l’1 al 4 de març i els dies 7 i 8, ja que el dia 9 comencen les preinscripcions.

Estarem molt contents de poder-vos rebre!

Share this post

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *