Graduats els Cicles Formatius

Graduats els Cicles Formatius

Dimarts dia 21, el dia en què comença oficialment l’estiu, va ser el dia que vam triar a l’EDN per graduar els nostres alumnes de Cicles Formatius de Grau Mig (Cures Auxiliars d’infermeria, amb l’Anna Pons de tutora; Manteniment Electromecànic, amb el Josep Colilles) i Cicles Formatius de Grau Superior (Automatització i Robòtica Industrial amb el Manel Justícia; Integració Social amb la Marta Palau i Educació Infantil amb el Manel Justícia).

La mica de pluja ens va voler aigualir la festa sense èxit: els nostres alumnes van gaudir dels parlaments dels tutors i les tutores; van rebre els seus diplomes i es van poder fer fotos amb els birrets, i van compartir amb famílies, professors i amics uns instants de complicitat al pati de l’escola. La música del Pepe i la Sandra Orgaz va servir per animar la festa.

Molta sort en tots els nous projectes. L’EDN serà sempre vostra.

Share this post

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *