Jornada de difusió dels Cicles Formatius de la branca Mecànica

Jornada de difusió dels Cicles Formatius de la branca Mecànica

Dimecres dia 30 de desembre vam fer la 2a sessió de les jornades d’FP empresa a la nostra escola. Amb aquest acte s’han clos les jornades de difusió de cicles a empresaris i alumnes del Bages en unes jornades organitzades pel Consell Comarcal del Bages.

A la nostra escola vam fer difusió del cicle que ens agradaria iniciar el proper curs i per al qual ja tenim autorització del Departament, el cicle del Tècnic Superior en programació de la producció en fabricació mecànica.

Per parlar de tot això vam convidar 4 empresaris amb amplis coneixements i experiència sobre el tema:

  • DEM-Barcelona, de Sant Fruitós de Bages, amb David Diaz
  • Inoxforma, de Sallent, amb Jordi Serra
  • Mecanitzats Soler, de Navàs amb Josep Soler i Eva Solser
  • INAUXA de Navàs amb Manuel Romero i Jordi Vall

Share this post

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *